TV JOJ

Narazili ste na chybu? Prosím oznámte nám to!
rolt
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. August 2010, 17:48

TV JOJ

Poslaťod rolt » 4. September 2010, 10:31

Dobry den. Donedavna mi slo stahovat mafstory z jojky bezproblemov,ale teraz sa to sekne po vybrati kvality pri stahovani a nejde to dalej.Preco?

Administrator
Administrátor stránky
Príspevky: 47
Registrovaný: 16. December 2009, 21:11

Re: TV JOJ

Poslaťod Administrator » 4. September 2010, 12:38

Dobrý deň,

podľa opisu a priloženého screenshot-u, máte nasledovný problém:

Po kliknutí na odkaz s videom sa prehliadač pokúsi načítať súbor s videom a prehrať ho priamo v okne prehliadača. Pokiaľ sa vám predtým zobrazilo okno s možnosťami, či chcete daný súbor otvoriť alebo uložiť, a teraz sa vám automaticky otvára, pravdepodobne ste medzičasom nainštalovali do systému prehrávač médií, ktorý sa snaží daný súbor prehrať priamo v okne internetového prehliadača.

Po vygenerovaní odkazu na súbor s videom kliknite na tento odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte "Uložiť cieľ ako..." (anglicky "Save Target As..."). Následne by ste si mali určiť miesto, kde chcete daný súbor uložiť. Uložiť súbor bez jeho otvorenia môžete aj cez iné programy, napríklad cez funkciu Sťahovanie prehliadača Opera, prípadne cez niektorý download manažér (napríklad Flashget).

Pokiaľ budete sťahovať súbor z archívu TV JOJ, nezabudnite po stiahnutí pridať príslušnú príponu súboru, tak aby bol rozpoznaný operačným systémom.


Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia