SŤAHOVANIE Z ARCHÍVU TV JOJ

Narazili ste na chybu? Prosím oznámte nám to!
Frantisek

SŤAHOVANIE Z ARCHÍVU TV JOJ

Poslaťod Frantisek » 21. Október 2012, 12:20

Prečo nefunguje sťahovanie z archívu TV JOJ? Zadám adresu a potvrdím ale nevie sa načítať

barney

Re: SŤAHOVANIE Z ARCHÍVU TV JOJ

Poslaťod barney » 22. Október 2012, 07:15

to som si aj ja vsimol, strasne dlho to nacitava a nic sa nedeje

Frantisek

Poslaťod Frantisek » 22. Október 2012, 21:03

Ono to asi po 10 minútach síce načíta, ale keď potom kliknem na "stiahnúť" (to je jedno v ake kvalite) tak už potom nereaguje...

Duri

Poslaťod Duri » 25. Október 2012, 14:31

Aj ja sa pridávam k tomuto dotazu, tiež mám ten istý problém. Dosť ma to štve, lebo som si zvykol na bezproblémové sťahovanie z JOJ a nie ako z tej deb...ej Markízy.Dík za skoré vyriešenie problému.

barney

Poslaťod barney » 27. Október 2012, 14:32

tak stahovanie je v poriadku, ale v poslednom case pozorujem chybu so synchronizaciou zvuk ide skor ako obraz asi o sekundu, neda sa s tym nieco robit prosim?

dakujem

Duri

Poslaťod Duri » 28. Október 2012, 19:55

Neviem ako to ide Tebe, ale mne sa po dlhšom načítaní zobrazia 3 možnosti kvality sťahovania, na ktoré keď kliknem, tak sa mi zobrazí čierna obrazovka so znakom VLC playera a viac nič.

Zolo

Poslaťod Zolo » 29. Október 2012, 19:32

Duri...funguje to, len po dlhsom nacitani, ked sa ti zobrazia tri moznosti, neklikaj na linku klasicky, ale pravym tlacitkom, a klikni na "Ulozit ciel ako" (Save target as...). Tak to pojde.

barney

Poslaťod barney » 30. November 2012, 05:48

tak som to zakrikol zase to trva neskutocne dlllho, a s tym oneskorenym zvukom nejde nieco spravit pls? teda aspon podpovrchom to robi ines som neskusal. dik

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia