Nelze stahovat z jojky

Narazili ste na chybu? Prosím oznámte nám to!
Libor

Re: Nelze stahovat z jojky

Poslaťod Libor » 30. Marec 2013, 15:41

No jak koukam admini na to asi vite co...:/ no nic jdu hledat nejaky jiny zpusob stahovani z jojky...:/

barney

Poslaťod barney » 2. Apríl 2013, 11:26

libor ak na nieco prides daj mi destie pls, dikkky

Libor

Poslaťod Libor » 2. Apríl 2013, 12:23

Jasne ze dam, ale zatim chytam max. nervy :( :D

otik69

Poslaťod otik69 » 4. Apríl 2013, 20:07

...Pouzivajte zatial program, Internet Download manager 6.11. Stahovanie trva o nieco dlhsie, ale je to lepsie, ako nic.....

Herbert

Poslaťod Herbert » 4. Apríl 2013, 20:50

A jak to, prosím funguje? Po zadání adresy mi to stáhne pouze html stránku.

otik69

Poslaťod otik69 » 4. Apríl 2013, 21:58

Herbert píše:A jak to, prosím funguje? Po zadání adresy mi to stáhne pouze html stránku.

Nazdar. Funguje to asi tak, ze po spusteni videa sa ti v lavom dolnom rohu obrazovky zobrazi male okienko, kde sa pise Download video from this page. Kliknes na to a potom len das ulozit.

Repesko

Poslaťod Repesko » 4. Apríl 2013, 23:02

No tak toto je velmi mrzuté :(
Ak to už cez dearchivátor nepôjde tak to bude veľká škoda :'(

Santah

Poslaťod Santah » 5. Apríl 2013, 01:05

otik69 píše:
Herbert píše:A jak to, prosím funguje? Po zadání adresy mi to stáhne pouze html stránku.

Nazdar. Funguje to asi tak, ze po spusteni videa sa ti v lavom dolnom rohu obrazovky zobrazi male okienko, kde sa pise Download video from this page. Kliknes na to a potom len das ulozit.

Tak som to skusal s internet download manager a stiahne to iba html a to je vsetko...:( Okienko s download offer ziadne nemam na obrazovke

Santah

Poslaťod Santah » 5. Apríl 2013, 04:56

Santah píše:
otik69 píše:

Tak som to skusal s internet download manager a stiahne to iba html a to je vsetko...:( Okienko s download offer ziadne nemam na obrazovke

Uz som zistil ako to funguje!!! Iba s IE! Nefunguje to s Firefoxom (aspon pre mna nie) V IE je "option to download"

Libor

Poslaťod Libor » 5. Apríl 2013, 08:17

Skoda ze Admini na to serou. Ani se nevyjadri, asi je to pro ne uzavreny projekt

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia