Nelze stahovat z jojky

Narazili ste na chybu? Prosím oznámte nám to!
santah

Re: Nelze stahovat z jojky

Poslaťod santah » 6. Apríl 2013, 22:40

Santah píše:
otik69 píše:
Herbert píše:A jak to, prosím funguje? Po zadání adresy mi to stáhne pouze html stránku.

Nazdar. Funguje to asi tak, ze po spusteni videa sa ti v lavom dolnom rohu obrazovky zobrazi male okienko, kde sa pise Download video from this page. Kliknes na to a potom len das ulozit.

stahovanie s internet download manager uz pre mna nefunguje. "remote host forcibly closes the connection" Nie som si isty ci to je iba docasne alebo tvjoj naozaj nechce aby ludia mohli pozerat ich relacie cez internet...:(

Libor

Poslaťod Libor » 7. Apríl 2013, 08:49

Sledovani primo pres web funguje bez problemu, ale stahovani do pc uz ne. Jojka jak uz tady bylo napsane zakodovala soubory a zmenila uloziste souboru. Tohle je normalni jev, tohle delaji snad vsechny TV ve svych archivech, jednou za cas zmeni ID a uloziste a je to. Hold jsme odkazani koukat na to pouze pres web jojky, nez nekdo prijde na to kde to jojka ulozila a najde nejaky odkodovaci mechanizmus.

Herbert

Poslaťod Herbert » 7. Apríl 2013, 19:53

Jak psal otik69 stahování funguje přes Internet Download manager. Teď jsem to opět vyzkoušel.

JustMajk

Poslaťod JustMajk » 7. Apríl 2013, 20:01

Tak presne skuste si stiahnut Internet Downloaded Manager na www.uloz.to nejaku verziu co ma aj +ska... ono nebude to najnovsia ale program ponukne update :).... zatial stahujem serial na www.joj.sk no takze dufam ze to pojde no stahovanie je celkom jednoduche.... v hornom rohu ako je stream vam nabehne okienko download... na jojkde odporucam spustat 320kbps aj 520 ci ako to tam je a ono vam to potom ponukne stiahnut tu lepsiu :) dufam ze to bude fungovat... no jedno je iste stahovanie je trocha pomalsie ale tak stale lepsie ako nic... inac ja mam google chrome prehliadac no a dufam ze Dearchivator nato nejako zareaguje lebo je to skoda Markiza nejde teraz Joj a to vsetko oblubene ako Mafst.. alebo Panelak a podobne nemozem stahovat a sledovat to cez joj.sk je na nic v poslednej dobe im to nejako seka mam skvelej net... takze ci uz na laptope jednom alebo druhom alebo na pc to seka + sama reklama min 3min otravna reklama jedna po druhej.... clovek si myslel ze aspon v archive bude pokoj no ako im tam narastala sledovanost tak uz aj tam naseru reklamu...

Hosť

Poslaťod Hosť » 7. Apríl 2013, 20:49

JustMajk píše:Tak presne skuste si stiahnut Internet Downloaded Manager na http://www.uloz.to nejaku verziu co ma aj +ska... ono nebude to najnovsia ale program ponukne update :).... zatial stahujem serial na http://www.joj.sk no takze dufam ze to pojde no stahovanie je celkom jednoduche.... v hornom rohu ako je stream vam nabehne okienko download... na jojkde odporucam spustat 320kbps aj 520 ci ako to tam je a ono vam to potom ponukne stiahnut tu lepsiu :) dufam ze to bude fungovat... no jedno je iste stahovanie je trocha pomalsie ale tak stale lepsie ako nic... inac ja mam google chrome prehliadac no a dufam ze Dearchivator nato nejako zareaguje lebo je to skoda Markiza nejde teraz Joj a to vsetko oblubene ako Mafst.. alebo Panelak a podobne nemozem stahovat a sledovat to cez joj.sk je na nic v poslednej dobe im to nejako seka mam skvelej net... takze ci uz na laptope jednom alebo druhom alebo na pc to seka + sama reklama min 3min otravna reklama jedna po druhej.... clovek si myslel ze aspon v archive bude pokoj no ako im tam narastala sledovanost tak uz aj tam naseru reklamu...

no a pre mna je net asi naj vec na sledovanie kedze niesom na Slovensku 3 rok po sebe takze tak tuna nemam satelit no a telku dam odhlasit lebo aj tak tu davaju same .... inac saskoo49 je tv na nete kde mozte sledovat joj alebo markizu alebo podobne ak napr nieste na Slovensku ako aj ja tak tam sa to da sledovat.... obcas to ale seka ked je velka sledovanost :)

Herbert

Poslaťod Herbert » 8. Apríl 2013, 18:30

Pokud chcete stahovat z JOJky v mp4, tak použijte novou verzi (v1.25) Youtube Downloader (http://www.pepak.net/ytd/youtube-downloader/)

hohoooo

Poslaťod hohoooo » 8. Apríl 2013, 19:59

Herbert píše:Pokud chcete stahovat z JOJky v mp4, tak použijte novou verzi (v1.25) Youtube Downloader (http://www.pepak.net/ytd/youtube-downloader/)

Funguje,môžem potvrdiť :) .Len škoda že to sťahuje strašne pomaly :o ,ale lepšie pomaly ako vôbec

elwlke

Poslaťod elwlke » 10. Apríl 2013, 15:37

Na pc to ide pekne, existuje niečo podobné aj na android?

termit33

Poslaťod termit33 » 10. Apríl 2013, 16:20

Vedel by niekto poradiť, ako nastaviť ten YTD tak, aby nesťahoval 640pix video ale iba 360pix?
Nemienim to držať na hdd takže na pozretie mi stačí tých 360pixelov ;)
Za každú radu vopred vďaka.

Hosť

Poslaťod Hosť » 10. Apríl 2013, 18:45

termit33 píše:Vedel by niekto poradiť, ako nastaviť ten YTD tak, aby nesťahoval 640pix video ale iba 360pix?
Nemienim to držať na hdd takže na pozretie mi stačí tých 360pixelov ;)
Za každú radu vopred vďaka.

Mám obavy, že program automaticky stahuje v nejlepší kvalitě. Zkus vznést dotaz ve fóru k na stránkách YTD, Pepák se určitě vyjádří.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia