Nelze stahovat z jojky

Narazili ste na chybu? Prosím oznámte nám to!
Libot

Nelze stahovat z jojky

Poslaťod Libot » 29. Marec 2013, 08:04

Dobry den,
uz asi druhy den nelze stahovat z jojky z archivu, v prubehu nacitani je spojeni se serverem ukoncene. :evil:

pjetro

Re: Nelze stahovat z jojky

Poslaťod pjetro » 29. Marec 2013, 15:17

takisto potvrdzujem problem s JOJ, vid.priklad:

"Could not connect to remote server
You tried to access the address http://n09.joj.sk/dat/joj/archiv/2013/0 ... 64-720.mp4, which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page."

santah

Poslaťod santah » 29. Marec 2013, 17:32

Presne to iste sa deje aj mne ale vyzera to tak, ze tvjoj blokuje ip adresy mimo slovenska. ja som v kanade a doteraz fungovalo vsetko s dearchivatorom perfektne a teraz mam ten isty problem ako vy. v pripade, ze by niekto vedel o nejakom rieseni bol by som velmi vdacny.

Libor

Poslaťod Libor » 29. Marec 2013, 19:04

Blokovani IP z jinych statu urcite ne, to by nesel ani stream primo pres web jojky. Spis bych to videl ze jojka zmenila ID a uloziste dala pod jinou adresu ci slozku. Ale to se asi nikdo nedovi. :|

Honza

Poslaťod Honza » 29. Marec 2013, 19:10

Takže jsem na to dneska koukal a zdá se, že už se k původním souborům nedostaneme - JOJ začlo blokovat soubory - našel jsem si způsob jak si stáhnout kopii videa - ale stažené video je ve formátu FLV (dá se snadno převést na MKV nebo MP4) a jeho stažení trvá stejně dlouho jako jeho přehrávání...

santah

Poslaťod santah » 29. Marec 2013, 19:16

Honza flv format is ok. Mozes sa podelit s tym ako to robis, ze dokazes stiahnut video v flv formate?

Honza

Poslaťod Honza » 29. Marec 2013, 19:28

Je to složitější, možná je na to nějaký jednodušší postup, ale já jej neznám

používám k tomu program "rtmpdump" (Rtmpdumphelper, RtmpExplorer) ale to vyžaduje aby jsi měl SK IP adresu (aby se Ti video v prohlížeči spustilo) a nebo pokud nemáš SK IP adresu - a někdo by ti poslal přesný parametr do programu "rtmpdump" mohl bys stahovat odkudkoliv (vyzkoušeno)

Santah

Poslaťod Santah » 30. Marec 2013, 00:40

Diky Honzo. Pozeral som na tvoj tip a tak ako si skonstatoval aj ty je to dost zlozite a narocne na cas stahovanie ale na teraz to vyzera byt jedina moznost.

pjetro

Poslaťod pjetro » 30. Marec 2013, 08:25

Nejaka reakcia zo strany administratora ? Preverujete to,
hladate nejake riesenie?

Honzo vdaka za tip. Pre mna je to prilis narocne na cas, budem sledovat, ci sa to nejako vyriesie. Pripadne budem travit cas inak, ako sledovanim Panelaku :D

sahaj1

Poslaťod sahaj1 » 30. Marec 2013, 13:29

Dobry ma problem uz druhy den nejde mi stiahnut z tvjoj nic ani moj oblubeny Panelak vie mi niekto poradit nejaky iny program na stahovanie relacii z Tv Joj??? Dakujem Peter.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 0 a 0 hostia