RSS feeds

Radi privítame nápady a námety na vylepšenie služby.
LF

RSS feeds

Poslaťod LF » 25. August 2010, 11:07

Ahoj,
velmi by sa mi pacilo, keby archiv bol dostupny v online podobe. To znamena, ze by existovali RSSka - bude pevne alebo dynamicke - vytvoritelne uzivatelmi s linkami na media. Vysledok by bol napriklad, ze by som mal RSSko na oblubenu relaciu, ktoru by som si cez domaci prehravac, ktory podporuje IMS - vybral konkretnu relaciu a spustil. Zatial som to velmi neskumal, ale mozno by nebolo v niektorych pripadoch potrebne ani transkodovat. Zaujimala by ma napriklad Lampa, Spravy STV, Spravy a komentare, Pekne byvanie a podobne.
L.

Administrator
Administrátor stránky

Re: RSS feeds

Poslaťod Administrator » 4. Január 2011, 09:46

Dobrý deň,

pokiaľ tomu správne rozumiem chcete vytvoriť RSS súbory s odkazmi na jednotlivé časti relácií.

Pokiaľ by mali byť tieto súbory tvorené automaticky, museli by sme mať k dispozícií zoznam URL adries s jednotlivými časťami daných relácií, tieto však nemáme. Dali by sa získať indexáciou stránok s týmito odkazmi (niečo obdobné ako robí Google) avšak na to nemáme prostriedky.

Keby URL adresy pridávali užívatelia manuálne, bolo by to dosť prácne, a týmto spôsobom si rovno môžu vytvoriť manuálne RSS súbor, ktorý bude presne zodpovedať ich požiadavkám (a podpore prehrávača - neviem ako je to so štandardami, píšete niečo o možnosti načítať RSS v domácom prehrávači...).

Ďakujeme vám za váš návrh, ale momentálne neplánujeme rozšíriť službu o podporu tejto funkcionality.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 0 a 0 hostia